Kurs Kayıtlarımız Devam Ediyor...

Gülen Yüzler
Kariyerinizi hızlandırın! Güzellik sektörünün aranan ismi olmak istemez misiniz? Detaylı bilgi için yandaki formu doldurmanız yeterli...


Mesleğinizin İnceliklerini Uzmanından Öğrenin

Türkiye'nin en değerli diploması için Biotin Akademi'yi Tercih Edin!

Kurs Kayıtlarımız Devam Ediyor....

Estetik ve güzellik, günümüzde yeniliklere açık ve çağımıza uygun şekilde gelişen bir sektördür. Bu kursun amacı, kozmetikten, bilim ve teknolojiden doğru bir şekilde yararlanarak cildi ve vücudu daha sağlıklı, daha güzel, daha genç göstermek için gerekli araç ve ekipmanları doğru ve bilinçli bir şekilde uygulayan kişiler yetiştirmektir.

Kurslarımızda sınıflarımız 8 kişilik olup butik bir eğitim verilmektedir. Bu sayede belirli bir öğrenci kitlesine hitap etmektedir ve öğrenciler daha etkin, daha verimli eğitimler almaktadır. 

Kurslarımızda, %50 teorik %50 uygulamalıdır. 552 saatlik ders saatiyle ortalama 3 ay sürmektedir. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki gruptur. Çalışan ve şehir dışından katılan kursiyerlerimiz daha çok hafta sonu gruplarımızı tercih etmektedir. Şehir dışından eğitime katılacaklar için kalacak yerler,  uygun koşullarda eğitim merkezlerince koordine edilmektedir.

Eğitim sonunda T.C MEB onaylı sertifikalar verilmektedir. Kursumuzdan başarıyla mezun olan tüm öğrencilerimize iş desteği sağlamanın yanı sıra, kendi merkezlerini açma hayali kuran kursiyerlerimize de ücretsiz danışmanlık ve kurulum desteği vererek, sadece kurs süresince değil meslek hayatları boyunca yanlarında olup her konuda destek olmaktayız.

Eğitim Kurumu Seçilirken Nelere Dikkat Etmeli ?

 • Öncelikle Kurumun Milli Eğitim Bakanlığı'na kayıtlı olup olmadığı araştırılıp teytid edilmeli.
   
 • Görüşmeler kuruma gidilerek yüz yüze yapılmalı.
   
 • Temel eğitimler sadece o alanın uzmanı tarafından verilebilir. Profesyonel Makyaj, Kalıcı Makyaj, Protez Tırnak, Cilt Bakımı, Manikür pedikür, İpek Kirpik, Müşteri iletişimi gibi önemli eğitimlerin hangi eğitmenler tarafından verileceği araştırılmalı ve bir eğitmen birden fazla branşta eğitim veriyorsa iki kere düşünülmelidir.
   
 • Uygulamalı ve teorik sınıflar gezilerek modern ekipman ve cihazların varlığı kontrol edilmeli.
   
Gülen Yüzler
 • Güven herşeydir. "Biz size fazladan tam 5 sertifika veriyoruz" gibi bir aldatmacayla karşılaşıldığında, bu sertifikalardan sadece 1'inin Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olduğu ve geri kalanının katılım sertifikası olarak düzenlenip verilerek, size vaad edilen sertifikaların aslında resmi olarak hiçbir geçerliliği olmadığı unutulmamalıdır.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!