Biotin Vela Shape

Biotin Vela Shape

 Konu vücudun şekli olduğunda genellikle insanlar kendilerinin en ağır eleştirmenleridir. İnsanların %91'i vücutlarında değiştirmek veya azaltmak istedikleri şeyler olduğunu söyler. İnsanların çoğu diyet ve egzersizi denemişlerdir ancak hala bunların yeterli olmadığını hissediyorlar. Her üç bireyden birisi yağlarından kurtulmak için diyet ve egzersiz dışında başka şeyler yapmayı düşünüyor.

Bu sistem nasıl çalışıyor?

 Biotin Vela Shape sistemi  teknolojiyi kombine bir şekilde kullanır. Enerji kaynağı olan bir vakum ile hedef doku arttırılırken, kızılötesi ışınlar uygulama yapılan bölgeyi ısıtır. Böylece, işlem yapılan bölge cilde zarar vermeden daha hızlı ısıtılır ve Bi-polar radyo frekans enerjisi ile güvenli bir şekilde hedeflenen alana ısı eşit olarak yayılır. Bu enerji ile ortaya çıkan ısı, yağ hücrelerini etkilerken selülit görünümünün de hafiflemesini sağlar.  

 Vakum teknolojisi ile desteklenen bu derin doku ısıtması sayesinde cillteki kolajen ve elastin hücreleri uyarılır. Bu uyarı ise daha çok kolajen ve elastin hücresi üretimi anlamına gelir. Böylece cilt sıkılaşır, cildin sıkılaşması vücut siluetinin de incelmesini sağlarken cilt kalitesinde de belirgin bir iyileşme gözlenir.
 

Sonuçların kalıcılığını sağlamak için ne yapmalıyım?

Tedavi bittikten sonra periyodik olarak yaptıracağınız tedaviler sonuçların kalıcı olmasını sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını belirleyen faktörlerden biridir. Beslenmenize dikkat etmek ve egzersiz yapmak tedavinin sonuçlarını daha uzun ömürlü kılacaktır.  


İşlem güvenli mi?

FDA bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koyuyor.

Tedavi sırasında acı hisseder miyim?

Hastaların neredeyse tamamı tedaviyi son derece rahat ve konforlu buluyor. Hatta, çoğu bu işlemi gevşemelerini, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan sıcak bir derin doku masajına benzetiyorlar. Biotin Vela Shape teknolojisinin en önemli özelliği, tasarlanırken hastanın cildinin hassasiyeti ve konfor düzeyinin göz önüne alınmasıdır. Seans sonrasında işlem yapılan bölgede sıcaklık hissedilmesi son derece normaldir.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!