BİREBİR ÖZEL DERS SİZ VE USTA ÖĞRETİCİ EŞLİĞİNDE %100 ÖĞRENME GARANTİSİ!!!!!

Biotin Güzellik Akademisi T.C MEB onaylı bir kurstur. Kurslar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafın verilmesi gerekmektedir. Şehir dışından eğitime katılacaklar için kalacak yerler,  uygun koşullarda eğitim merkezlerince koordine edilmektedir. Yurt dışında geçerli olan sertifikanızı alıp Avrupa birliği ülkelerinde kariyerinize yön verebilir, kendi işinizi kurup hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BB GLOW KALICI FONDÖTEN EĞİTİM PROGRAMI:

* Teorik ve Pratik Uygulama

* Canlı modellerde uygulama

* BB Glow Eğitim Başlangıç Kiti - 48 uygulama (isteğe bağlı)

* BB GLOW Sertifikası

-BB GLOW kursunda neler öğreneceğim?

BB Glow kursunda eğitimin temelleri iki kavram üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sterilizasyon ve hijyen olarak bilinen bu iki kavram müşteriyi hazırlama aşamasında büyük önem arz eder. Hijyen ve kişisel hijyen hazırlığı uygulama teknikleri hakkında teknik ve uygulamalı eğitim,müşterilerle doğru iletişim gibi eğitimleri içerir.

-Kurs tamamlandığında sertifika alabilecek miyim?

Evet.Eğitim sonunda BB GLOW Sertifikası verilmektedir.

-Sınıflarda maksimum ne kadar öğrenci var?

Eğitim hem birebir, hemde grup olarak verilmektedir. 

-Kayıt için gerekli evraklar nelerdir?

Nüfus cüzdanı fotokopisi,  1 adet vesikalık fotoğraf

BB GLOW (KALICI FONDÖTEN)

- BB Glow Cilde Fondöten etkisi veren Mezoterapi serumudur.

- BB Glow benzersiz ve talep edilen modern bir cilt bakım uygulamasıdır.

- Uygulama bazı estetik kaygıları ortadan kaldırmak için cilde Dermapen Nano başlıkları ile uygulanır.

- Ciltte Fondöten varmış gibi pürüzsüz ışıl, ışıl aydınlık bir görüntü sağlar.

- Etkili bir Cilt Mezoterapisi olan uygulama, kolagen ve elastin üretimini arttırır.

- Uygulama Cilt yapısına göre 3-5 seans aralığında uygulanır.

- Cildin durumuna göre işlemin etkisi 8-12 ay devam eder.

BB GLOW ETKİLERİ

  •          İnce kırışıklıkları giderir.
  •          Akne izi ve scar izlerinin görünümünü yumuşatır.
  •          Cilde ışıltılı parlak bir görünüm kazandırır.
  •          Foto yaşlanmadan kaynaklanan çil ve lekelerin görünümünü hafifletir.
  •          Göz çevresi ve göz altının renk tonunu eşitler.
  •          Çatlakların görünümünü yumuşatır.

BB GLOW (KALICI FONDÖTEN)

            2018 yılında Kore’de başlayıp Avrupa’yı kasıp kavuran yeni bir makyaj trendi; BB GLOW, ülkemizde kullanılan adı ile Kalıcı Fondöten, bu yaz en çok konuşulan makyaj uygulaması oldu.

Bu işlem birincisi kalıcı makyajdaki gibi özel cihazlarla uygulanıyor. Steril Nano kartuş başlıklar ile uygulama yapılmaktadır. Bu yüzden acısız bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Fakat burada kullanılan kalıcı makyaj boyası ya da sıvılaştırılmış fondöten değildir. Bu serumlar çok nadir bulunan özel bitkilerden yapılmaktadır. Bu serumlar cilde özel cihazlarla uygulanmakta olup, ortalama 40 dakika süren bir işlemdir.

Serumlar içeriklerindeki özel maddelerle ciltte sıkılaşma, akne ve sıkar izlerini yok etmekte aynı zamanda ciltte fondöten varmış gibi pürüzsüz ışıl, ışıl aydınlık bir görüntü oluşturmakta. Bu etksini ciltte melanin pigmentini azaltarak yapmaktadır. Bu serumların etkisi tabii ki ömür boyu değil, belli bir süre sonra ciltten emilerek atılmaktadır. Ortalama bu süreç 1 yıldır. Dolayısıyla bu işlem sonucunda elde ettiğiniz etkiyi maksimum 1 yıl kullanabilirsiniz. Bu arada işlemin tek seans olmadığını belirtelim, işlem cilt yapısına göre 3-5 seans şeklinde yapılmaktadır. 

   İşlem hem erkek hem de bayanlara uygulanabilmekte. Mevsimsel ve yaş kısıtlaması yoktur. Sudan denizden etkilenmez. Koyu göz çevrelerinde kullanılabilir. Bu arada serumların etkisi sadece cildi beyazlatmak değil tabii ki! İçerisinde  çok sayıda mineral ve bitki özü vardır. Bu özler, microneedling yöntemi ile cilde uygulandığı için, ciltte kollojen üretimini teşvik etmekte, cildin elastikiyetini arttırıp, kırışıklıkları azaltmakta, hücrelerin yenilenmesini hızlandırıp, akne gibi izlerin, iyileşmesini hızlandırmaktadır.

       Cildimde fondöten varmış gibi görünsün, ışıl ışıl olsun parlasın diyenler için harika bir işlem. Çünkü sonucu ilk seansta hemen görebilirsiniz. 

    

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!