Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Biotin Güzellik, Kozmetik, Sağlık, Eğitim sektöründe bilinçli uygulamalar yaparak, meslektaş ve misafirlerine Avrupa standartlarında hizmetler ve eğitimler vermek; yenilikçi ve modern teknolojiye sahip tesisleriyle konforlu hizmetler üretmektir.

Pazarda hizmetlerin, eğitimlerintanıtımını ve pazarlamasını misafir odaklı yaklaşımla gerçekleştirerek memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasını sağlamaktır.

Eğitimleri ve hizmetlerini misafirlerine en iyi şekilde sunan, kaliteyi kurum felsefesi olarak benimseyen bir kuruluş olmanın getirdiği iş tecrübesiyle geliştirerek sürdürdüğü işbirlikleri ve değişime olan bağlılığı ile yenilikçi, verimli, karlılığı sürdürülebilir bir şekilde büyümektir.

Yetkin çalışanların rekabette itici güç olacağının farkında olarak uygulanan modern insan kaynakları sistemleri ve gelişen organizasyon kültürü sayesinde çalışan bağlılığının ve memnuniyetinin en üst seviyeye yükselmesini sağlamaktır. 


KALİTE POLİTİKAMIZ

Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; bu doğrultudaki yönetsel destekle, misafir ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi desteklenen şubelerimizle yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından ilk tercih edilmek üzere kurulmuştur.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!