ipek-kirpik-uygulamasiİPEK KİRPİK İZMİR BORNOVA

İpek Kirpik Uygulaması
 Kirpiklerinizin düz, seyrek, açık renk ya da ince bir yapıda olmasından şikayet ediyor, kirpikleriniz çok daha fark edilir olsun istiyorsanız  son dönemin en favori yöntemi 3D-5D-6D-10D ipek kirpik uygulamasını yaptırabilirsiniz.

Tüm kirpiklere tek tek yapıştırılmak suretiyle uygulanan ipek kirpik yöntemi, uzun süreli kullanım imkânı sağladığı için yaz – kış kullanılabilmektedir.
İpek kirpik uygulamasında kullanılan kirpikler adından da anlaşılacağı gibi ipek adı verilen yumuşak maddeden üretilmişlerdir. Bu sebepten dolayı da bu kirpikler son derece yumuşatırlar, kolay şekil alırlar ve en önemlisi de bu kirpikler son derece hafif olduklarından dolayı uygulama yapılan kişinin göz kapaklarında herhangi bir ağırlık ya da rahatsızlık yaratmazlar.

 Normalde takma kirpik, direkt kirpik dibine yapıştırılır ve sadece 15 gün kullanılabilir. İpek kirpik sadece kirpiği olan insana uygulanabilir. Kirpiğin ucuna eklenerek uygulanır. Bu sayede kirpik dibi hava alabilmektedir. Takma işlemi yaklaşık 1.5 saat sürer. Taktıktan sonra en az 90 gün kullanılabilmektedir. En büyük avantajı göze hiçbir ağırlık vermemesidir. Karşıdan bakıldığında kirpiklerinizin takma olduğu kesinlikle anlaşılmamaktadır. 3 ay sonra kirpik dökülmese bile, çıkarıp kişinin kirpiklerini biraz kendi haline bırakıp, işlem yenilenebilmektedir.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!