ipek kirpik  

 İpek Kirpik-Kirpik Lifting-Kirpik Perması-Kaş Laminasyon Kursu Eğitimi Bornova İzmir

 Güzellik sektöründe çalışan ve başarılı olmak isteyen  herkes ipek kirpik uygulamasını bilmek zorundadır, çünkü gelişen güzellik sektöründe cilt bakımı, epilasyon ve zayıflamanın yanında fark yaratan uygulamalardan birisi de ipek kirpik uygulamasıdır.

Müşterileriniz kirpikleri düz, seyrek, açık renk ya da ince bir yapıda olmasından şikayet ediyor, kirpikleri çok daha fark edilir olsun istiyorsanız  son dönemin en favori yöntemi 3D-5D-6D-10D ipek kirpik kursuna katılabilir ve müşterilerinize 3D-5D-6D-10D Kirpikler yaparak ücret kazanabilirsiniz.

İpek Kirpik Eğitimi Bornova İzmir KursuTüm kirpiklere ister tek tek ister çoklu olarak (3D-5D-6D-10D) yapıştırılmak suretiyle uygulanan ipek kirpik yöntemi, uzun süreli kullanım imkânı sağladığı için yaz – kış kullanılabilmektedir.
İpek kirpik uygulamasında kullanılan kirpikler adından da anlaşılacağı gibi ipek adı verilen yumuşak maddeden üretilmişlerdir. Bu sebepten dolayı da bu kirpikler son derece yumuşatırlar, kolay şekil alırlar ve en önemlisi de bu kirpikler son derece hafif olduklarından dolayı uygulama yapılan kişinin göz kapaklarında herhangi bir ağırlık ya da rahatsızlık yaratmazlar.
 Normalde takma kirpik, direkt kirpik dibine yapıştırılır ve sadece 15 gün kullanılabilir. İpek kirpik sadece kirpiği olan insana uygulanabilir. Kirpiğin ucuna eklenerek uygulanır. Bu sayede kirpik dibi hava alabilmektedir. Takma işlemi yaklaşık 1.5 saat sürer. Taktıktan sonra en az 90 gün kullanılabilmektedir. En büyük avantajı göze hiçbir ağırlık vermemesidir. Karşıdan bakıldığında kirpiklerinizin takma olduğu kesinlikle anlaşılmamaktadır. 3 ay sonra kirpik dökülmese bile, çıkarıp kişinin kirpiklerini biraz kendi haline bırakıp, işlem yenilenebilmektedir.

Kursumuzda hem teorik, hem uygulamalı İpek Kirpik dersleri öğrenci ve eğitici ile birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Derslerimiz;

 • Kirpik
 • Kirpiğin Yapısı
 • Kirpik Şekilleri
 • İpek Kirpik
 • İpek Kirpik Çeşitleri
 • İpek Kirpik Uygulaması
 • İpek Kirpik Teknikleri
 • Müşterinin Hazırlanması
 • Kirpik Perması-Kirpik Lifting- Kaş Laminasyonu 
 • Kirpik Permasında Kullanılan Araçlar
 • Kirpik Perması-Kirpik Lifting- Kaş Laminasyonu  Uygulaması

 Eğitim sonunda İpek Kirpik Sertifikası verilmektedir.

Kursumuzdan başarıyla mezun olan tüm öğrencilerimize iş desteği sağlamanın yanı sıra, kendi merkezlerini açma hayali kuran kursiyerlerimize de ücretsiz danışmanlık ve kurulum desteği vererek, sadece kurs süresince değil meslek hayatları boyunca yanlarında olup her konuda destek olmaktayız.


Kurs için gerekli belgeler: 

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,  
 • 1 adet vesikalık fotoğraf

İpek kirpik kursunda neler öğreneceğim?

İpek kirpik kursunda katılımcılara göz şekilleri, kirpik anatomisi, kirpik uzunlukları ve kalınlıkları gibi konularda teorik bilgiler verilmektedir. Ayrıca teorik bilgilerin yanı sıra katılımcılara ipek kirpik uygulaması yaptırılarak bu alandaki becerilerini arttırmaları sağlanır.

Kurs tamamlandığında sertifika alabilecek miyim?

Evet.Eğitim sonunda İpek Kirpik Sertifikası verilmektedir.

Sınıflarda ne kadar öğrenci var ?

Eğitim hem birebir, hemde grup olarak verilmektedir.

Eğitim sonunda öğrencilerinizi ilgili alana yönlendirme yapıyor musunuz?

Kursumuzdan başarıyla mezun olan tüm öğrencilerimize iş desteği sağlamanın yanı sıra, kendi merkezlerini açma hayali kuran kursiyerlerimize de ücretsiz danışmanlık ve kurulum desteği vererek, sadece kurs süresince değil meslek hayatları boyunca yanlarında olup her konuda destek olmaktayız.

Kurslara katılabilme yaş sınırı var mı?

14 yaş ve üzeridir.

Neden Biotin Güzellik Akademi ?

► İPEK KİRPİK SERTİFİKASI

► Başarılı Öğrencilere İş Garantisi

► AB Standartlarında Butik Eğitim

► Alanında Uzman Profesyonel Eğitmenler

► En Son Teknoloji Cihazlar ile Uygulamalı Eğitimler

► Kursiyerlere Katılamadığı, Kaçırdığı veya Eksik Olduğunu Düşündüğü Derslerde Ücretsiz Telafi İmkânı

► Şehir Dışından Katılacak Olan Öğrenciler İçin Konaklama İmkânı

► Çalışan Kişiler İçin Hafta Sonu ve Özel Birebir Eğitim İmkânı

► Yurt Dışından veya Uzak İllerden Katılacak Kişilere Hızlandırılmış Eğitim Programı

► Kendi İşini Kurmak İsteyen Öğrencilere Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti 

► Ayrıca Biotin Güzellik Kendi İşinin Patronu Olmak İsteyen Kişilere Bir Biotin Şubesi Olabilme İmkânı Sunuyor.

► Biotin Güzellik Yurt Dışından Medikal Estetik Cihaz ve Ekipmanları İthal Etmekte.

► Dünyadaki Son Sistem Cihazları Bünyesinde Bulundurup Tedarik Etmektedir.

► Biotin Güzellik, Türkiye Genelinde birçok Güzellik Merkezine Cihaz ve EkipmanTedarik Ederek Satış ve Pazarlamasını Yapmaktadır.

► Biotin Güzellik Ayrıca Güzellik Merkezine Medikal Estetik Cihazlarının Tamiri ve Teknik Destek Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!