Refleksoloji Uzmanlığı Kursu 

BİREBİR ÖZEL DERS SİZ VE USTA ÖĞRETİCİ EŞLİĞİNDE %100 ÖĞRENME GARANTİSİ!!!!!

Biotin Güzellik Akademisi T.C MEB onaylı bir kurstur. Kurslar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafın verilmesi gerekmektedir. Şehir dışından eğitime katılacaklar için kalacak yerler,  uygun koşullarda eğitim merkezlerince koordine edilmektedir. Yurt dışında geçerli olan sertifikanızı alıp Avrupa birliği ülkelerinde kariyerinize yön verebilir, kendi işinizi kurup hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kursumuzda,  tecrübeli ve profesyonel eğitmenler eşliğinde, Refleksoloji masajı hakkında bilmeniz gereken eğitimleri, ayrıntıları ile size teorik ve uygulamalı olarak vermekteyiz. Refleksoloji masajı eğitimi sayesinde bu alanda eksiksiz bir donanıma sahip olabilirsiniz. Uygulamalı eğitimlerimiz sayesinde teorik bilgilerinizi pekiştirebilir, böylece refleksoloji masajı konusunda, alanında uzman, nitelikli bir masöz/masör olabilirsiniz.

Refleksoloji Nedir?

Refleksoloji, el, ayak ve kulaklardaki belli bölgelere uygulanan çeşitli masaj ve baskı teknikleriyle sağlanan iyileştirme yöntemidir. Refleksoloji, vücuttaki organları  yansıtan enerji bölgelerine dayanır.

Refleksoloji, binlerce yıl önce Hindistan, Çin ve Mısır’da uygulanmaktaydı. Günümüzde alternatif tıp olarak ülkemizde de bilinmekte ve uygulanmaktadır.

Refleksoloji, derin gevşemeyi ve iyiliği teşvik etmede etkili olabilen, invazif olmayan tamamlayıcı bir sağlık terapisidir. İnsanların yaşamlarındaki stresi azaltmak, sağlığı optimize etmede ve direnç oluşturmada anahtar olabilir.

Ayak, alt bacak, el, yüz veya kulaklardaki farklı noktaların vücudun farklı bölgelerine karşılık geldiği bu noktaları ve alanları çalıştırdığı teorisine dayanan bir dokunma terapisidir.

Refleksoloji, sağlığınızı etkileyebilecek hem fiziksel hem de fiziksel olmayan faktörleri hesaba katarak, bir bütün olarak size özel tasarlanmış çok bireysel bir tedavidir. Bazı insanlar refleksolojinin kendileri için çok iyi bir alternatif tedavi olduğunu bilmektedir.

Teori, refleksolojinin vücudun dengesini doğal olarak geri kazanmasına yardımcı olmasıdır. Genellikle bir seans tedaviden sonra gerginliğiniz azalabilir ve kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Ayrıca daha iyi uyuduğunuzu fark edebilir ve ruh halinizin geliştiğini görebilirsiniz.

Günlük yaşamda sürekli artan stres seviyeleri ile, insanların kendi sağlık ihtiyaçları için daha fazla sorumluluk almaları önemlidir. Refleksoloji, modern yaşamın stresini azaltmanın yollarından biridir.

Neden Biotin Güzellik Akademi ?

► REFLEKSOLOJİ SERTİFİKASI

► Başarılı Öğrencilere İş Garantisi

► AB Standartlarında Butik Eğitim

► Alanında Uzman Profesyonel Eğitmenler

► En Son Teknoloji Cihazlar ile Uygulamalı Eğitimler

► Kursiyerlere Katılamadığı, Kaçırdığı veya Eksik Olduğunu Düşündüğü Derslerde Ücretsiz Telafi İmkânı

► Şehir Dışından Katılacak Olan Öğrenciler İçin Konaklama İmkânı

► Çalışan Kişiler İçin Hafta Sonu ve Özel Birebir Eğitim İmkânı

► Yurt Dışından veya Uzak İllerden Katılacak Kişilere Hızlandırılmış Eğitim Programı

► Kendi İşini Kurmak İsteyen Öğrencilere Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti 

► Ayrıca Biotin Güzellik Kendi İşinin Patronu Olmak İsteyen Kişilere Bir Biotin Şubesi Olabilme İmkânı Sunuyor.

► Biotin Güzellik Yurt Dışından Medikal Estetik Cihaz ve Ekipmanları İthal Etmekte.

► Dünyadaki Son Sistem Cihazları Bünyesinde Bulundurup Tedarik Etmektedir.

► Biotin Güzellik, Türkiye Genelinde birçok Güzellik Merkezine Cihaz ve EkipmanTedarik Ederek Satış ve Pazarlamasını Yapmaktadır.

► Biotin Güzellik Ayrıca Güzellik Merkezine Medikal Estetik Cihazlarının Tamiri ve Teknik Destek Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!