kirpik perması

Kirpik Perması

Kirpikleriniz uzun yada kısa olsun farketmez , sert ve aşağıya doğru ise kıvrık yapabilmek mümkündür. Özel solüsyon ve yapıştırıcılarla yapılan bu işlemin kirpiklere hiçbir zararı yoktur. Yani bilinen saç perması gibi kirpiğe zarar veren bir uygulama değildir.

Kirpikleriniz temizlendikten sonra özel imal edilmiş rulolar kirpik diplerinize yapıştırılır. Kirpikler yapıştırılan rulo üzerine doğru dikkatle bir çubuk yardımıyla yapıştırılır. Tamamıyla ruloya yapıştırılan kirpiklere özel bir ilaç sürülüp bekletilir. Kirpik bakımını yapan bir diğer solüsyonla yapışkan maddenin çözümü sağlanır ve nemli bir pamuk yardımıyla rulolar çıkartılır. Uygulama süresi yaklaşık 45 dakikadır ve 3,5 - 4 ay dayanır. Dökülme kırılma gibi bir etkisi yoktur ve göze asla zarar vermez.

  Kirpiklerinizin uygun boyda bigudiye sarılarak uygulanan kirpik perması işlemi için bize sadece1 saatinizi   ayırmanız yeterlidir. Yaklaşık 2 ay süreyle kirpiklerinizde kalıcı kıvrıklık sağlayan perma işlemi de ekleme sistemi gibi hipo-alerjiktir.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!