Çikolata Kürü

Çikolata Kürü

Çikolata kürü eşsiz temizleyici ve arındırıcı etkisi ile mutluluk hormonun salgılanmasına da yardımcı olan keyifli bir bakımdır. Çikolata kürü vücudu ölü hücrelerden arındırır, bronzluğun kalıcılığını arttırır, sağlıklı ve pürüsüz görünmesini sağlar. Tüm vücut çikolata masajı ile bakım tamamlanır.
 Kakao yağı cildi yumuşatır,nemlendirir.Kakaodaki antioksidanlar cildi besler ve güçlendirir.Ayrıca,kalorisiz çikolata almanın ve kendimizi mutlu etmenin başka bir yoludur.

Damakta eriyen çikolatanın muhteşem tatlılığıyla sarılmak...

 Çikolata tatlı ve çekici aroması, ılık ve yumuşak dokusuyla özellikle hislere hitap eder. Proteinler, vitaminler, oligo-elemntler, teobromin, kafein ve polifenol yönünden zengin olan kakao vücut için etkili bir bakımdır.
Vücut Bakımında Çikolata; dış etkenlerden kaynaklanan erken yaşlanmayı önleyerek cildi besler, yeniler ve nemlendirir. Kan dolaşımını hızlandırarak hücre duvarlarını güçlendirir. Böylece hücre duvarındaki geçirgenliği azaltır ve ödem atımına yardımcı olur. İçeriğindeki vitaminler sayesinde kolajen ve elastin üretimini harekete geçirir ve cildi sıkılaştırır. Duyu organlarını harekete geçirir.Seretom ve endorfin seviyelerini yükseltir. Bu da kişilerin rahatlamasını ve kendisini iyi hissetmesini sağlar.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!