Özel Bakım Kürleri

Özel Bakım Kürleri

 Cildinizin canlı ve sağlıklı görünmesini isteyenlerdenseniz cilt bakım kürlerini tercih edebilirsiniz.

Sıkılaştırıcı Bakım Kürleri

 Yüz kaslarını çalıştırarak sarkma eğilimi gösteren yanak, çene ve boyun gibi bölgelerin güçlendirilmesi ve cilt altı dokuların sıkılaştırılmasının sağlanmasıdır. Özel lifting cihazı ve bölgeye özel programlar kullanılarak haftada 2 seans yapılır.

Vitamin Bakım Kürleri

Donuk, mat, beslenmesi bozulmuş ve lekeli ciltlerin multivitamin içeren ürünlerle beslenmesi, uyarılması ve düzgünleştirilmesi sağlanır. Cildin ihtiyacına göre 6-8 seans uygulanır.

Salyangoz Bakım Kürü  

Cilde parlaklık, esneklik ve nemlilik veren kürlerdir.Süzülerek ayrılan salyangoz mukusunu içererek ciltteki yıpranmayı onarmada olağanüstü etkili olup, cilde nemini ve beslenmesini sağlayarak sağlıklı ve nemli bir cilde kavuşmasına yardımcı olur. Cilt rengi açıcı özelliği olan nikotinik asit amidaminle birlikte kırışıklığı önleme özelliği vardır. Adelaide bileşenleriyle cildin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

Hidrojel Maske Bakım Kürleri

Cilde elastiklik kazandıran kollajen jel bileşenleriyle cildinize derinlemesine ulaşmasını sağlar.Solgunlaşan ve kırışan cildi nemlendirerek etkili şekilde cildin canlanmasını ve sıkılaşmasını sağlar.
 

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!